top of page

Dom Na Sprzedaż W Mszanie Górnej

Cena: 220 tys. zł

Wielkość działki/domu

250 m2/ 3 000 m2

*SPRZEDANY

Bez prowizji, cena do negocjacji bezpośrednio z właścicielem!

OKAZJA. Niska cena za tak atrakcyjną nieruchomość. 

Łączna powierzchnia sprzedawanej nieruchomości to 0,30 ha. Cały teren bardzo malowniczo położony na wzniesieniu, zadbany, ogrodzony - pozwala na odpoczynek w wielu zakątkach.
Komfortowy piętrowy dom z garażem, balkonem, zagospodarowanym ogrodem oraz zielenią okalającą go z niemal każdej strony to propozycja dla rodzin z dziećmi marzących o gotowym do wejścia własnym domu.
Dom świetnie nadaje się dla rodziny wielopokoleniowej. Istnieje możliwość zrobienia trzech niezależnych mieszkań z osobnym wejściem. Odrębne mieszkania pozwalałyby również na zorganizowanie ciekawej działalności np. agroturystycznej. Drugie piętro to duże poddasze z dostępem na południowy, widokowy balkon. To piętro pozwala na dowolną aranżację, w zależności od potrzeb jego przyszłego właściciela. Dojazd do działki prowadzi drogą asfaltową.
W ostatnim czasie dom jak i otoczenie przeszło szereg remontów i modernizacji. Wysoki standard wykończenia, wymiana drzwi wejściowych i podłóg sprawiają, że możecie Państwo w nim zamieszkać bez dodatkowych nakładów finansowych.
Do bryły budynku dobudowany został garaż na dwa samochody. Dodatkowo, trzy miejsca postojowe obok garażu.
W ogrodzie rosną drzewka i krzewy owocowe, a także drzewa ozdobne. Na działce znajduje się budynek gospodarczy, w którym bez problemu przechowasz wszelkie sprzęty ogrodowe.
Woda doprowadzona jest z wodociągu miejskiego czerpiącego wodę z zasobów podziemnych, dzięki czemu woda jest smaczna i zdrowa. Budynek podłączony jest do kanalizacji miejskiej. Dom ogrzewany jest za pomocą pieca węglowego, a wodę podgrzewa bojler gazowy.
Okolica cicha, spokojna. Oferuje pełną infrastrukturę – szkoła podstawowa, przedszkole, centrum sportowo - rekreacyjne, sklepy, oraz punkty usługowe, przychodnia.

Jestem przekonana, że będzie to Państwa szczęśliwy wybór. 

Zadzwoń koniecznie i umów się na prezentację.

Tel. 798370312

bottom of page