top of page

Dom Na Sprzedaż
W Kasinie Wielkiej

Wielkość działki

1 850 m2 nr ew. 8933/2

Pow. użytkowa

170 m2

*Cena

699 000 zł

Apex Koncept ma przyjemność zaprezentować klimatyczny, przestronny dom o bardzo nowoczesnym, przemyślanym planie z niesamowitym widokiem na góry, położony w Kasinie Wielkiej. Umiejscowiony jest on na dużej 18 arowej działce usługowo - mieszkaniowej. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki i powiększenie obecnej o kolejne 17 arów.

 

Ze względu na położenie nieruchomość ta sprawdzi się nie tylko jako dom jednorodzinny, ale również będzie to świetne miejsce pod dochodowy wynajem, przedszkole, sklep z dużym parkingiem, czy inną działalność gospodarczą.

Warto wspomnieć o planowanej budowie nowej linii kolejowej z przystankiem w Kasinie Wielkiej, która zapewni sprawniejszą komunikację z największymi miastami w Polsce. Przejazd Kraków - Kasina Wielka będzie trwał poniżej 30 min.

 

Powierzchnia użytkowa budynku to ponad 170 metrów kwadratowych. Znajduje się on w standardzie deweloperskim, co pozwala na indywidualne sfinalizowanie inwestycji wg gustu kupującego.

 

Dom został wykończony z najwyższej jakości materiałów, a eleganckie dodatki takie jak złote klamki czy złote szprosy w drewnianych oknach stanowią jego niezaprzeczalną wartość dodatnią.

Belki sufitowe, dębowe schody oraz arkady w salonie zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz z myślą o elegancji i funkcjonalności.

 

Nieruchomość składa się z korytarza, dużego, nasłonecznionego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na widokowy taras. Na parterze znajduje się również pomieszczenie, które może być przeznaczone na gabinet lub jadalnię. Obok znajduje się łazienka, osobne WC oraz kotłownia. Na piętrze usytuowane są korytarz, duża łazienka oraz trzy jasne sypialnie. Każda z nich posiada balkon, z którego rozpościera się niesamowity widok na okoliczne góry. 

Media: prąd i gaz znajdują się w budynku. 

Kasina to bardzo atrakcyjna miejscowość pod względem turystycznym. Przebiegają przez nią liczne szlaki piesze i rowerowe, dzięki którym można zwiedzać najpiękniejsze okolice Beskidu Wyspowego. Jest symbolem świetnej, sportowej zabawy na świeżym powietrzu niezależnie od wieku, kondycji fizycznej oraz pory roku!

 

W pobliżu znajdują się: 

 

Stacja Narciarska Kasina Ski w Kasinie Wielkiej – ośrodek narciarski położony w Beskidzie Wyspowym na północno-zachodnim zboczu Śnieżnicy.

Skorzystać tam można z wyjazdu koleją krzesełkową oraz udać się na spacer na szczyt Śnieżnicy;

 

Polana widokowa na szczycie Śnieżnicy przy której znajduje się punkt startowy paralotniarzy;

 

Bike Park Kasina, znajdujący się na terenie stacji narciarskiej Kasina Ski & Bike Park, to największy park rowerowy w Polsce!;

 

Wakacyjne kursy pociągiem Retro to fantastyczna przygoda!

Niezapomniana przejażdżka historyczną trasą z Kasiny Wielkiej – uznawanej za jedną z najpiękniej i najwyżej położonych stacji kolejowych w Polsce do Chabówki. 

 

To doskonałe miejsce zarówno dla tych, którym zależy na błogim relaksie w ciszy, pośród beskidzkich krajobrazów, jak i tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

 

Chętnie opowiem o innych atutach tej nieruchomości telefonicznie lub podczas osobistej prezentacji.

bottom of page