top of page

Dom Nad Szumiącym Potokiem
W Łętowem

Powierzchnia użytkowa

310 m2

Wielkość działki

4 200 m2

Cena

699 000 zł

Cena za m2

2 255 zł

Przedstawiamy Państwu ofertę klimatycznego domu nad szumiącym potokiem w malowniczej miejscowości Łętowe, 5 km od centrum Mszany Dolnej. 

 

W MPZP działka (o nr 744) oznaczona jest symbolem MN tereny mieszkaniowe z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług. Łączna powierzchnia sprzedawanej nieruchomości to ok. 4200 m2! Na działce znajduje się budynek mieszkalny, podpiwniczony, 2 - piętrowy oraz budynek gospodarczy z poddaszem. Cały teren jest zadbany, ogrodzony i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy głównej drodze asfaltowej. Odległość budynku od drogi jest jednak na tyle duża, że jest tu cicho i spokojnie.

 

Budynek jest przestronny i ma funkcjonalny rozkład, idealny dla dużej rodziny jak i dla rodziny 2-pokoleniowej. Stanowi ogromny potencjał dla ludzi szukających połączenia domu o charakterze wypoczynkowym jak i całorocznej nieruchomości z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Dom został wybudowany w latach 80 tych w konstrukcji tradycyjnej. W piwnicy znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia, na parterze znajdują się trzy pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. Na pierwszym piętrze przedpokój, kuchnia, łazienka i trzy pokoje, na drugim piętrze bardzo podobny układ. 

 

Woda doprowadzona jest z prywatnej studni. W ogrodzie rosną drzewka i krzewy owocowe. Na działce znajduje się budynek gospodarczy, w którym bez problemu przechowasz wszelkie sprzęty ogrodowe.

 

Szum pobliskiego potoku zachęca do relaksu, natomiast lasy zapraszają grzybiarzy oraz miłośników leśnych owoców. To wspaniałe miejsce do zamieszkania i spędzania wolnego czasu.

 

Nieruchomość stanowi świetne miejsce do całorocznego lub sezonowego zamieszkania. Świetnie sprawdzi się jako rentowna działalność pod wynajem dla turystów szukających niesamowitego klimatu do odpoczynku i rekreacji oraz spokoju w bliskości z naturą.

Dom jest idealny również do prowadzenia działalności gospodarczej np. przedszkola. Stanowi ogromny potencjał dla ludzi szukających inwestycji. 

 

Okolica cicha, spokojna. Oferuje pełną infrastrukturę – szkoła podstawowa, przedszkole, centrum sportowo - rekreacyjne, sklepy, oraz punkty usługowe.

 

Chętnie opowiem o innych atutach tej nieruchomości telefonicznie lub podczas osobistej prezentacji.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura Apex Koncept w Mszanie Dolnej przy ulicy Starowiejskiej 4C. Tel. 798370312

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

bottom of page