top of page

Działka w Mszanie Dolnej

Wielkość działki

1 046 m2

* Sprzedana

Cena

104 600zł

Cena za m2

100 zł/m2

Opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu uroczą działkę o powierzchni ok. 10 ar (10,46 ar), zlokalizowaną w Mszanie Dolnej przy ulicy Leśna. Jest to jedna z trzech sąsiadujących działek o podobnej powierzchni. Pierwsze zdjęcie uwzględnia wielkość działek. Istnieje możliwość zakupienia również działek ościennych, gdyż na ten moment wszystkie są jeszcze dostępne. Działka usytuowana jest w przepięknym miejscu na skraju lasu, gdzie słychać tylko śpiew ptaków. Natomiast rano i wieczorem podziwiać można sarny i inne zwierzęta, które wychodzą na pobliskie polany. Bezpośrednio z działki rozpościera się NIEPOWTARZALNY widok na okoliczne góry i lasy. 
Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w zieleni urządzonej. Wszystkie media znajdują się w bliskiej odległości od działki. Prąd i gaz w drodze. Na daną chwilę przewidziano studnię głębinową oraz szambo.
Działka posiada dostęp do drogi głównej poprzez wytyczoną drogę na poniższej nieruchomości.
Usytuowanie działki docenią osoby dla których istotny jest spokój i bliskość natury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nieliczne zabudowania mieszkalne.

Znakomite położenie, bliskość lasów oraz niewielka odległość od miasta sprawia że jest to idealne miejsce na wymarzony dom.


Oferta bez prowizji, bezpośrednio od właściciela.


Nie czekaj ZADZWOŃ! 

bottom of page