top of page

Działka w Mszanie Dolnej Ul. Leśna

Wielkość działki

3 700 m2

Cena

333 000zł

Cena za m2

90 zł/m2

*SPRZEDANA

Szukasz idealnego miejsca do odpoczynku, nabrania tchu, odcięcia się od wielkomiejskich codzienności? Jeśli między innymi tego oczekujesz zapraszam Cię do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży działki, gdzie pachnący i zielony las bogaty w faunę i florę będzie codziennością . 

Oferuję Państwu działkę rolno-budowlaną, w leśnej scenerii. Działka znajduje się w miejscowości Mszana Dolna przy ulicy Leśna. Jest to działka o łącznej powierzchni 37 ar, z czego ponad 15 ar to działka budowlana a pozostałość ok. 22 ar to działka rolna. Część rolna jest w trakcie procesu przekwalifikowania na budowlaną. Wniosek został złożony kilka miesięcy temu.

Największym atutem tej nieruchomości jest jej położenie, z dala od miejskiego zgiełku. Działka otoczona jest lasem oraz wspaniałym widokiem. Odległość od centrum to zaledwie 5 minut samochodem. 

Wg MPZP większa część działki oznaczona jest symbolem MN/Z czyli tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w zieleni urządzonej. Patrz załączone zdjęcie oraz link poniżej.

 

https://mszana-dolna.eu/plan-zagospodarowania-przestrzennego.html

 

Wszystkie media znajdują się w bliskiej odległości od działki. Na daną chwilę przewidziano studnię głębinową. 

Dostęp do działki znajduje się bezpośrednio z drogi głównej asfaltowej. W sąsiedztwie znajduje się przepiękna posiadłość położona na  50 ar działce. 

Usytuowanie działki docenią osoby dla których istotny jest spokój i bliskość natury. Znakomite położenie, bliskość lasów oraz niewielka odległość od miasta sprawia że jest to idealne miejsce na twój dom. 

Już dziś wyobraź sobie swój dom i taras, na którym możesz się zrelaksować w leśnym zaciszu. 

Oferta bez prowizji, bezpośrednio od właściciela. 

Nie czekaj ZADZWOŃ !

bottom of page