top of page

Działka w Mszanie Dolnej

Wielkość działki

3350 m2

Cena

 737 000 zł

Cena za m2

220 zł/m2

Inwestycja pieniędzy w działkę w tak świetnej lokalizacji to strzał w dziesiątkę. Tylko w przeciągu siedmiu ostatnich lat wartość działek w tym rejonie Mszany Dolnej wzrosła prawie pięciokrotnie, gdzie w innych rejonach takiego wzrostu nie było. Tego typu nieruchomości jeszcze długo będą świetną opcją na ochronienie swoich oszczędności przed inflacją.

 

To również wspaniały teren dla osób, które szukają dużej, nasłonecznionej i widokowej działki. Usytuowana jest ona w przepięknym miejscu. Zaledwie 10 minut od centrum miasta, ale oddalona od miejskiego zgiełku, gdzie panuje cisza, spokój a przyroda jest w zasięgu ręki. Powierzchnia działki to blisko 33,5 ara i znajduje się w willowej dzielnicy Mszany Dolnej. Składa się ona z trzech wydzielonych działek po ok. 10 arów. Obok nieliczne, będące w trakcie wykończenia zabudowania. Ale już na tym etapie widać, że są to duże inwestycje, z których powstaną piękne wille z niewątpliwie uroczymi ogrodami. Prąd i gaz znajduje się na sąsiednich działkach. Na daną chwilę przewidziano studnię głębinową oraz szambo. Droga, która prowadzi do działki jest drogą asfaltową (ostatnie kilka metrów to droga utwardzona).

 

Doskonała lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich usług publicznych - banków, urzędów, szkół, placówek kulturalnych, sportowych i handlowych, jak również znakomite połączenie komunikacyjne z Krakowem czy Zakopanem. 

Oferta bez prowizji, bezpośrednio od właściciela.

Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! 

 

Nie czekaj dłużej, ZADZWOŃ! 

bottom of page