top of page

Działka w Mszanie Dolnej

Wielkość działki

2428 m2

Cena

169 960zł

Cena za m2

70 zł/m2

SPRZEDANA

OKAZJA. Niska cena za tak atrakcyjną nieruchomość.

Kochasz przyrodę? Możesz mieć na wyciągnięcie ręki pachnący i zielony las bogaty w faunę i florę, delektować się spacerami i wycieczkami rowerowymi sam na sam z naturą. Może właśnie tu wybudujesz swój dom? 

Oferuję Państwu działkę budowlana o powierzchni ponad 24 ar, bardzo malowniczo położoną, w leśnej scenerii na wzniesieniu. Działka znajduje się w miejscowości Mszana Dolna przy ulicy Zarabie. 

 

Największym atutem tej nieruchomości jest jej położenie z dala od miejskiego zgiełku, działka otoczona jest lasem, ze wspaniałym widokiem na góry.

Odległość od centrum to zaledwie 5 min. autem, ale jest na tyle duża, że jest tu cicho i spokojnie.

 

W centrum znajdują się banki, urzędy, szkoły, placówki kulturalne, sportowe i handlowe. Doskonała lokalizacja gwarantuje również znakomite połączenie komunikacyjne z Krakowem czy Zakopanem. 

 

Wg MPZP większa część działki oznaczona jest symbolem MN/Z czyli tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w zieleni urządzonej. Patrz załączone zdjęcie oraz link poniżej.

https://mszana-dolna.eu/plan-zagospodarowania-przestrzennego.html

Na działce znajduje się studnia głębinowa! Prąd i gaz w odległości kilku metrów. Działka posiada dostęp do drogi głównej przez sąsiednie nieruchomości, na których notarialnie ustanowiono 3.5 m szerokości służebność przejazdu (jak zaznaczono na zdjęciu). 

 

Oferta bez prowizji, bezpośrednio od właściciela.

Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! 

 

Nie czekaj dłużej, ZADZWOŃ! Jestem przekonana, że będzie to Państwa szczęśliwy wybór. 

bottom of page