top of page

Działka Budowlana W Gm. Rabka-Zdrój Z Decyzją WZ

Wielkość działki

1 662 m2

Cena

131 298 zł

Cena za m2

79 m2

* SPRZEDANA

Działka budowlana z dala od zgiełku miasta. Idealne miejsce dla osób, którym zależy na czystym powietrzu, spokoju, ale i dostępie do podstawowej infrastruktury.

 

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Chabówka, w gminie Rabka-Zdrój. Wioska korzysta z sąsiedztwa Rabki, która jest znanym uzdrowiskiem i przyciąga mnóstwo turystów. Przyjezdnym oferuje takie atrakcje jak wyciągi narciarskie czy skansen taboru kolejowego.

Bliskość miejsc rekreacji i turystycznych gwarantuje możliwość aktywnego spędzania czasu o każdej porze roku. 

Miejscowość ma świetne połączenie z Krakowem oraz Zakopanem. Przechodzi przez nią droga krajowa nr 47, która jest częścią Zakopianki. 

 

Nieruchomość o powierzchni 1662 m2 jest w kształcie zbliżonym do trapezu (szer. ok. 24m, dł. ok. 85m) i znajduje się przy utwardzonej drodze. W przyszłym roku ma być położony asfalt w miejscu gdzie aktualnie znajdują się betonowe płyty (odcinek wzdłuż działki oznaczony jako droga - dz. ewid nr 1161, własność Urzędu Miasta)

 

Właściciel działki uzyskał decyzję o Warunkach Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego z garażem (możliwość powstania budynku o powierzchni zabudowy do 166 m2).  Bardzo ułatwi to uzyskanie pozwolenia na budowę Twojego wymarzonego domu.

 

Media:

  • woda z projektowanej studni (służymy pomocą w poleceniu firmy  która buduje studnie z gwarancją wody);

  • instalacja kanalizacyjna do projektowanego zbiornika (szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków);

  • aktualnie trwa gazyfikacja Chabówki, część mieszkańców jest już podłączona do gazu. Projekt przebiegu instalacji gazowej w okolicach działki 503 jest już gotowy.

  • wzdłuż działki ciągnie się linia energetyczna oraz telefoniczna. (słupy znajdujące się na działce można przenieść w dowolne miejsce).

Dzięki dostępowi do mediów, relatywnie szybko załatwisz potrzebne podpięcia do sieci. 

 

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji, jak również obejrzenia nieruchomości. Nie zwlekaj, zadzwoń tel. 798 370 312! 

 

Zapraszamy również do naszego biura Apex Koncept w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej 4C, lub na naszą stronę . W naszej ofercie znajdą Państwo wiele bardzo atrakcyjnych ofert.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

bottom of page