top of page

Powierzchnia

117 m2

Stan wykończenia

Wykończony

Cena za metr kwadratowy

50 zł (5 850 zł)

Piętro

Parter

Wybór odpowiedniego lokalu nie jest rzeczą prostą. Jest to decyzja ważna, często decydująca o sukcesie albo porażce przedsięwzięcia.

Mamy dla Ciebie lokal, który zdecydowanie spełnia wszystkie warunki najlepszego lokalu:

  1. Lokalizacja - ul. Starowiejska jedna z głównych ulic Mszany Dolnej. Znajdują się na niej centra handlowe, sklepy, szkoły, bank, oraz w najbliższym sąsiedztwie największe osiedle mieszkaniowe (prawie 400 mieszkań) skupiające Twoich potencjalnych klientów. W tym samym budynku działają świetnie prosperujące firmy z branży beauty oraz gabinet psychologiczny;

  2. Umiejscowienie - lokal parterowy 117 m2 z dużą witryną od strony południowej, co pozwala na wyeksponowanie Twojej oferty. 

  3. Parking - wielostanowiskowy przed budynkiem;

  4. Wykończenie - cechą idealnego lokalu jest również jego wysoki standard wykończenia. Nie tylko lokal, o którym mowa ale cały budynek zbudowany jest z najlepszej jakości materiałów i zaprojektowany według najnowszych trendów. Pomieszczenia nie wymagają żadnych nakładów finansowych, miejsce to jest gotowe do adaptacji pod Twój biznes.

  5. Dużym atutem jest również prywatna łazienka oraz zaplecze socjalne. 

 

Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

 

Skontaktuj się z nami w celu umówienia prezentacji lub uzyskania większej ilości informacji. Nie zwlekaj, lokale na parterze znikają w mgnieniu oka!

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

bottom of page