Lokal Do Wynajęcia W Centrum Mszany Dolnej

1/8

Powierzchnia

66 m2

Stan wykończenia

gotowy

Cena za metr kwadratowy

 50 zł

Piętro 

   Parter

WYNAJĘTY

Lokal do wynajęcia w jednej z najlepszych lokalizacji w Mszanie Dolnej. Dostępny od zaraz, bez prowizji za pośrednictwo. Cena do negocjacji bezpośrednio z właścicielem.

Lokal o powierzchni 66 m2 położony jest przy ul. Orkana, w samym centrum miasta.  Doskonale zlokalizowany, dokładnie w miejscu największego natężenia ruchu pieszego, rowerowego i samochodowego, ekskluzywnie wykończony z dużą przeszkloną witryną, oraz należącą do niego toaletą. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Możliwa jest dowolna funkcja i aranżacja. W odróżnieniu od galerii handlowych, najem nie powoduje ryzyka. W pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja, wentylacja z rekuperacją, ogrzewanie podłogowe gazowe. Do budynku należ duży parking z ok. 40 miejscami parkingowymi. Istnieje możliwość korzystania z dodatkowej powierzchni jako zaplecza dla dostaw lub powierzchni magazynowej. 

W budynku znajduje się znana przychodnia Allmedica, Bank PKO BP, gabinet stomatologiczny, salon optyczny. Lokalizacja jest jedną z najlepszych w Mszanie Dolnej. 

Cena wynajmu lokalu to 50zł netto za m2. Darmowy parking. Media to koszt w granicach 250 zł - 300 zł.

Nie czekaj ZADZWOŃ!