top of page

Mieszkanie w Mszanie Dolnej

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,30m2 usytuowane na 2 piętrze trzypiętrowego bloku przy ul. Krakowskiej w Mszanie Dolnej. 

Budynek z nową elewacją po niedawnej termoizolacji (docieplenie styropianem) prezentuje się wyjątkowo ładnie. 

Wielkim atutem mieszkania jest olbrzymia, 18m2 komórka lokatorska z oknem, położona w podpiwniczeniu budynku oraz naziemne miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem na terenie osiedla.

Lokal od progu zaprasza nas dużym przedpokojem z pojemną szafą wnękową, z którego swobodnie przechodzimy do kolejnych pomieszczeń. 

Przestronny salon (ponad 20m2) z balkonem na całej długości 5m ściany znajduje się od strony południowej, dzięki temu pokój jest bardzo jasny i do późnych godzin możemy korzystać z dziennego światła. Widok z balkonu rozciąga się na tereny zielone, które znajdują się przed blokiem oraz przepiękne góry w tle. 

W dalszej części mieszkania znajdują się kolejne dwa duże, jasne i bardzo ustawne pokoje.

Łazienka z wanną w eleganckich kontrastujących barwach i obok niej osobne WC w tych samych tonacjach. 

Kolejnym pomieszczeniem jest umeblowana i funkcjonalna kuchnia. 

Czynsz 360zł/m-c wraz z opłatą za gaz i centralne ogrzewanie, fundusz remontowy+woda, prąd, ścieki, śmieci. 

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci a w zasięgu ręki pełna infrastruktura miejska - liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkole, kościół. Okolica jest bardzo przyjazna, w pobliżu dużo terenów zielonych sprzyjających wypoczynkowi i rekreacji.


Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! 

bottom of page