top of page

Dom do wynajęcia
w Mszanie Dolnej

Cena: 4 tys.zł

Wielkość domu

270 m2

Wielkość działki 

1000 m2

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji bezpośrednio z właścicielem!

Do wynajęcia duży dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej lub do zamieszkania. Właściciele są otwarci na pomysły przyszłego najemcy. Największym atutem nieruchomości jest lokalizacja - jest to centrum Mszany Dolnej, ulica Sienkiewicza.

Budynek znajduje się bezpośrednio przy ulicy, dzięki czemu lokal bardzo dobrze nadaje się na wszelaką działalność handlowo-usługową, czy biurową. Zaledwie 50m od nieruchomości, po przeciwnej stronie znajduje się szkoła podstawowa. Przez to obiekt będzie idealną inwestycją pod dodatkowe usługi pozaszkolne tj. szkołę językową, gabinety logopedyczne, świetlicę, zajęcia gry na instrumentach, szkołę tańca, sztuk walki i wiele innych.

Pomieszczenia w budynku są duże i przestronne. Na ulicy, przy której znajduje się dom, jest mnóstwo wytyczonych miejsc parkingowych.

 

Na całkowitą powierzchnię domu równej 270 m2 składają się trzy kondygnację. Ściany zostały zbudowane z pełnej cegły, a dach pokryty blachą. Całość wykonana bardzo solidnie. Do domu doprowadzone są wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz. 

 

Wraz z domem, którego powierzchnia użytkowa wynosi 180 m2 najemca zyska działkę o powierzchni 10 arów, gotową do zagospodarowania. Nieruchomość posiada własny ogród, który porośnięty jest wieloletnimi krzewami, tujami i drzewkami. Można tu latem wypocząć, jak również urządzić grilla czy popracować. Teren ogrodzony ze wszystkich stron, a wjazd na posesję zabezpiecza zamykana, metalowa brama. 

 

Wchodząc do środka po schodkach znajdujemy się na parterze. W tej części znajduje się wiatrołap z przedpokojem, a kolejno łazienka w ciepłych kolorach wyposażona w prysznic. Idąc w głąb nieruchomości przechodzimy przez kuchnię, która została wyposażona w meble i sprzęt AGD w zabudowie tj. piecyk, zmywarka, lodówka. Dalej mieści się duży, dobrze doświetlony salon połączony z jadalnią o powierzchni 36 m2. W salonie mieści się kominek, który rozgrzeje jego mieszkańców nawet w najchłodniejsze dni. Dodatkowo z salonu wejście do ogrodu, który znajduję się w słonecznej stronie działki. Szczególnie po ciężkim dniu pracy zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Na parterze usytuowany jest pokój, który można urządzić wedle własnego pomysłu, np. gabinet, pomieszczenie gospodarcze bądź sypialnię. 
Na pierwszym piętrze znajduje się łazienka z wanną, 5 przestronnych pokoi - 2 z nich mają dostęp do balkonu. Balkony są usytuowane nie od ulicy, a od strony ogrodu. Pozwali to na wyciszenie i oczyszczenie myśli po dniu spędzonym w zgiełku miasta. 
W domu znajduje się dodatkowa powierzchnia na poddaszu. 
Schodząc schodami w dół na przyziemie budynku znajdziemy duży garaż, pomieszczenie gospodarcze, kotłownię z pralnią oraz kuchnię roboczą.

W okolicy zabudowa domków jednorodzinnych, szkoły, przedszkola, place zabaw, kościół, restauracje, biuro rachunkowe. Dom sprawdzi się również dla większej rodziny, która ceni sobie komfort bliskości miasta, ale także bliskość natury, zielonego ogródka i ciszy. Ten dom właśnie to oferuje. 

 

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta nie czekaj dłużej, ZADZWOŃ! Tel. 798 370 312

 

bottom of page