KIM JESTEŚMY

IMG_3015 2.jpg

ANNA KAMIŃSKA

 

Pośrednik Nieruchomości 

Pośrednik Kredytowy

 

Email: anna@apexkoncept.pl

Tel: 798-370-312

 Serdecznie witam Państwa na stronie Biura Nieruchomości i Pośrednictwa Finansowego APEX KONCEPT. Nazywam się Anna Kamińska, jestem absolwentką wydziału Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Doświadczenie w finansach zdobyłam dzięki pracy w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo - Kredytowej im. F. Stefczyka, w miejscu gdzie praca przerodziła się w pasję.

 Od marca 2016 r. jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Otrzymanie licencji było uhonorowaniem mojej 7-letniej pracy na rynku nieruchomości w Irlandii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które dało mi nie tylko przygotowanie merytoryczne, ale także doskonałą znajomość rynku nieruchomości i finansów zdecydowałam się na budowę nowej marki: Biura Nieruchomości i Pośrednictwa Finansowego APEX KONCEPT.

W pracy związanej z nieruchomościami korzystam z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych dostępnych mi technologii i metod promocji prowadzonych przeze mnie ofert. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, aby wzorowo budować bazę Klientów kupujących, sprzedających a także wynajmujących. Jako nieliczne biuro oferujemy 0% prowizji od sprzedającego i kupującego. Zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie woj. małopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem Mszany Dolnej i okolic.

 Nawiązałam współpracę z firmą Expander - jedną z największych firm pośrednictwa kredytowego w Polsce. Dzięki tej współpracy biuro posiada oferty kredytowe z ponad 20 banków. Pomagam klientom wybrać tą najlepszą, dostosowaną do jego potrzeb.

Pośredniczę w udzielaniu kredytów i pożyczek bankowych BEZ prowizji dla biura.

Biuro posiada również oferty zaufanych instytucji pozabankowych. Jest to droższa opcja, ale bez formalności z bardzo szybką decyzją kredytową.

 

IMG_2938 3.JPG

DAVID DORAN

Jestem zapalonym fotografem, fanem nowych technologii, dobrego designu. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. W Apeks Koncept zajmuję się projektem strony internetowej oraz materiałów reklamowych. Cenię sobie minimalizm form w sztukach wizualnych, moją pasją jest fotografia. Specjalizuję się w dziedzinie designu, brandingu i marketingu. Pośredniczę w kontaktach z klientami anglojęzycznymi. 

Fotograf
Specjalista Ds. Reklamy i Marketingu 
Specjalista Ds. Obsługi Klienta Anglojęzycznego

 

Email: dave@apexkoncept.pl

Tel: 798 370 047