top of page
Anna Kaminska Apex Koncept.heic

ANNA KAMIŃSKA

Pośrednik Nieruchomości 

Email: anna@apexkoncept.pl

Tel: 798 370 312

 Serdecznie witam Państwa na stronie Biura Nieruchomości APEX KONCEPT. Nazywam się Anna Kamińska, jestem absolwentką wydziału Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

 Od marca 2016 r. jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Otrzymanie licencji było uhonorowaniem mojej 7-letniej pracy na rynku nieruchomości w Irlandii, w miejscu gdzie pasja przerodziła się w pracę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które dało mi nie tylko przygotowanie merytoryczne, ale także doskonałą znajomość rynku nieruchomości zdecydowałam się na budowę nowej marki: Biura Nieruchomości APEX KONCEPT.

W pracy korzystam z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych dostępnych mi technologii i metod promocji publikowanych przeze mnie ofert. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, aby wzorowo budować bazę Klientów kupujących, sprzedających a także wynajmujących. Jako nieliczne biuro oferujemy 0% prowizji od sprzedającego i kupującego. Zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie woj. małopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem Mszany Dolnej i okolic.

 

IMG_2938 3.JPG

  Jestem zapalonym fotografem, fanem nowych technologii, dobrego designu. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Cenię sobie minimalizm form w sztukach wizualnych. 

W Apeks Koncept zajmuję się projektem strony internetowej, materiałów reklamowych, oraz profesjonalną fotografią i filmowaniem z wykorzystaniem drona. 

Specjalizuję się w dziedzinie designu, brandingu i marketingu. 

Pośredniczę w kontaktach z klientami anglojęzycznymi. 

DAVID DORAN

Fotograf
Specjalista Ds. Reklamy i Marketingu 
Specjalista Ds. Obsługi Klienta Anglojęzycznego

 

Email: dave@apexkoncept.pl

Tel: 798 370 047

bottom of page