top of page

Dom Na Sprzedaż W Rabce - Zdroju

Cena: 430 tys. zł

Wielkość działki/domu

552 m2/140m2

Nieruchomość położona jest w cichej dzielnicy Rabki - Zdrój przy ul.Gilówka 37B. Zamieszkujący tu ludzie cenią sobie spokój oraz kulturę sąsiedzkiego współżycia. 

Niezwykle malowniczy górski krajobraz, nieskażone środowisko, bogate złoża wód leczniczych i solanek, czynią tą okolicę rajem dla turystów oraz dają możliwość pełnego komfortu zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Świetna lokalizacja pozwala na swobodne korzystanie z uroków mieszkania na wsi oraz miejskiego komfortu niewielkich odległości od sklepów, komunikacji miejskiej, aptek, centrum handlowych, szkół czy przedszkoli. Dojazd do centrum Rabki zajmuje nie więcej niż 2 minuty. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest również znajdujący się nieopodal wjazd na Zakopiankę, dzięki czemu dojazd do Zakopanego czy Krakowa nie wymaga stania w miejskich korkach. 

 

Dom położony jest na działce o powierzchni 552 m2.

 

Wejdźmy do środka. Z zadaszonego, klimatycznego tarasu przejdziemy do przedsionka, z którego schodząc w dół na parter dostaniemy się do dużego garażu, jasnej kotłowni oraz przestronnego pomieszczenia gospodarczego z dużym oknem. 

Wychodząc na pierwsze piętro znajdziemy w pełni wyposażoną kuchnię, salon oraz przytulną sypialnię, w której mieści się pojemna szafa wnękowa. Każde z tych pomieszczeń jest bardzo nasłonecznienie, z wyjściem na balkon z widokiem na piękny ogród od strony południowej. Sprawi to, że każdy dzień rozpoczniesz z uśmiechem na twarzy. Na tym poziomie znajduje się również gabinet oraz łazienka z wanną.

Na drugim piętrze usytuowane są 4  pokoje oraz łazienka, każde z nich o takim samym układzie jak na pierwszym piętrze, również z dostępem na południowy balkon. To piętro pozwala na dowolną aranżację, w zależności od potrzeb jego przyszłego właściciela. Dom posiada również duży strych, który pomieści wszelkie mniej używane rzeczy.

 

Uroku dodaje zadbany ogród z licznymi nasadzeniami drzew, krzewów i kwiatów oraz drewniana 25 m2 altana. Tutaj spokój może zakłócić jedynie poranny śpiew ptaków lub wieczorny koncert świerszczy. 

 

Własna studnia głębinowa zapewnia wodę nawet w czasie suszy, natomiast ścieki odprowadzane są do 3 komorowego, żelbetowego szczelnego zbiornika.

Dom został ocieplony wełną oraz styropianem. Posiada nowe okna PCV, kotłownia wyposażona jest w dwa piece: węglowy oraz nowy gazowy De Dietrich, który w pełni zautomatyzowany sposób zapewnia ogrzewanie całego domu.

 

Dom jest idealny dla kilkuosobowej rodziny. Stanowi ogromny potencjał dla ludzi szukających połączenia domu o charakterze wypoczynkowym jak i całorocznej nieruchomości z dala od zgiełku wielkiego miasta. To wspaniałe miejsce do zamieszkania i spędzania wolnego czasu.


Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! 

 

Nie czekaj dłużej, ZADZWOŃ! 

*SPRZEDANY

bottom of page