top of page

Biuro nieruchomości Apex Koncept to gwarancja szybkiej, bezpiecznej i korzystnej transakcji. Dzięki doświadczeniu, wnikliwej analizie rynku oraz potrzeb klienta skutecznie pośredniczymy w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach internetowych. Naszym największym sukcesem i źródłem satysfakcji są dziesiątki zadowolonych klientów. Każdego dnia pracujemy na tym, aby być jeszcze lepszymi. 

Agencja Apex Koncept to również profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub najmu z zyskiem przy wykorzystaniu m.in. takich metod jak home staging, bo wrażenie jest najważniejsze i robi się je tylko raz!

OPRÓCZ STANDARDOWEJ UMOWY POŚREDNICTWA OFERUJEMY RÓWNIEŻ USŁUGĘ
"0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO I SPRZEDAJĄCEGO"

Jeżeli nie chcesz płacić prowizji i wiązać się umową, wybierz pakiet usług bez umowy pośrednictwa:

 

Działka/Dom/Mieszkanie/Lokal użytkowy 

Pakiet obejmuje (cena uzależniona jest od rodzaju nieruchomości):

 

  1. Stworzenie profesjonalnej treści ogłoszenia zawierającej istotne szczegóły danej nieruchomości z kontaktem bezpośrednio do właściciela;

  2. Najlepszej jakości zdjęcia z “lotu ptaka” pokazujące granice nieruchomości wraz z sąsiadującymi działkami oraz zdjęcia otoczenia/widoków wykonane za pomocą DRONA;

  3. Profesjonalne zdjęcia nieruchomości wykonane przez fotografa;

  4. Publikacja ogłoszenia na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych (do wyboru Otodom, Gratka, Limanowa in, Facebook itd.). 

  5. Wywieszenie ogłoszenia w gablocie (w witrynie okna)

      na 30 dni, format A4.

Cennik usług dodatkowych:

300 zł - Baner

500 zł - Home Staging - Home Staging to angielski termin oznaczający przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Chodzi o to, by nasze mieszkanie spodobało się jak największej liczbie klientów, szybko znalazło nabywcę i uzyskało jak najwyższą cenę. W tym celu trzeba je odświeżyć i urządzić w neutralnym, stonowanym stylu, akceptowalnym dla szerokiego grona osób. Trzeba stworzyć wrażenie dużej, jasnej, zachęcającej przestrzeni, miłej dla oka, wygodnej i funkcjonalnej. Wiemy jak podkreślić potencjał i piękno każdego wnętrza. Proponujemy zabiegi, które wydobędą potencjał nieruchomości. 

200 zł -   Opłata za wywieszenie ogłoszenia w gablocie okna na kolejne 30 dni;

Opłata za dojazd do nieruchomości znajdującej się poza Mszaną Dolną do uzgodnienia.

* Wszystkie ceny są cenami netto.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu! 

bottom of page