top of page

Dom Na Sprzedaż W Mszanie Dolnej
Cena: 550tys. zł

Wielkość działki/domu

1125 m2/183 m2

*SPRZEDANY

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji bezpośrednio z właścicielem!

Jeśli chcesz prowadzić własną działalność usługową w znakomitej lokalizacji, a równocześnie mieszkać w tym samym miejscu - to ta oferta jest dla Ciebie. 

Na sprzedaż budynek o powierzchni 136 m2, znajdujący się przy głównej ulicy Maksymiliana Marii Kolbego w centrum Mszany Dolnej. Usytuowany jest on na ogrodzonej, dużej ponad 11- arowej działce. 

Obecnie dom jest podzielony na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami z klatki schodowej, ale istnieje możliwość połączenia ich w dowolny sposób. Dom posiada również duży strych. To piętro pozwala na dowolną aranżację, w zależności od potrzeb jego przyszłego właściciela. Z tyłu budynku znajduje się murowany budynek gospodarczy z garażem dwustanowiskowym o powierzchni 47 m2 .

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego budynek znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług o charakterze podstawowym, dlatego idealnie nadaje się na działalność usługową: gastronomiczną, handlową, salon piękności, medyczną – stomatologia, diagnostyka, medycyna estetyczna, rehabilitacja itp. oraz inną.

Ten duży dom nadaje się również do urządzenia w nim biura w szerokim tego słowa znaczeniu, ilość pomieszczeń oraz miejsc parkingowych w tym przypadku to bardzo znaczące atuty.

W odległości spaceru znajduje się cała infrastruktura miasta: centrum handlowe, liczne sklepy, bary, pizzerie, lokale usługowe, szkoły, przychodnie, banki, kościół. To miejsce, w którym skupia się życie mieszkańców Mszany Dolnej.

Do nieruchomości zostały doprowadzone takie media jak: prąd, gaz,  kanalizacja miejska, wodociąg miejski, oraz własna studnia. 

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta nie czekaj dłużej, ZADZWOŃ! tel. 798 370 312

 

bottom of page