top of page

Działka Mieszkaniowo - Usługowa
W Kasinie Wielkiej

Wielkość działki

1 709 m2 nr ew. 8933/1

*Cena

499 000 zł

*Istnieje możliwość zakupu przylegającej działki (1 850 m2) zabudowanej domem za cenę 699 tys. zł 

Szczegóły w osobnym ogłoszeniu w zakładce domy na sprzedaż.

 

Apex Koncept ma przyjemność zaprezentować dużą, ponad 17 arową działkę  położoną w Kasinie Wielkiej z ogromnym potencjałem. Jest to działka usługowo - mieszkaniowa posiadająca bezpośredni wjazd i wyjazd na główną drogę krajową. Taka perła w nieruchomościach zdarza się bardzo rzadko! 

 

Ze względu na położenie tuż przy drodze głównej działka ta sprawdzi się nie tylko jako powierzchnia pod zabudowę domu jednorodzinnego, ale przede wszystkim jako miejsce pod każdy biznes.

 

Warto wspomnieć o planowanej budowie nowej linii kolejowej z przystankiem w Kasinie Wielkiej, która zapewni sprawniejszą komunikację z największymi miastami w Polsce. Przejazd Kraków - Kasina Wielka będzie trwał poniżej 30 min. 

 

Kasina to bardzo atrakcyjna miejscowość pod względem turystycznym. Przebiegają przez nią liczne szlaki piesze i rowerowe, dzięki którym można zwiedzać najpiękniejsze okolice Beskidu Wyspowego. Jest symbolem świetnej, sportowej zabawy na świeżym powietrzu niezależnie od wieku, kondycji fizycznej oraz pory roku!

 

W pobliżu znajdują się: 

 

Stacja Narciarska Kasina Ski w Kasinie Wielkiej – ośrodek narciarski położony w Beskidzie Wyspowym na północno-zachodnim zboczu Śnieżnicy.

Skorzystać tam można z wyjazdu koleją krzesełkową oraz udać się na spacer na szczyt Śnieżnicy;

 

Polana widokowa na szczycie Śnieżnicy przy której znajduje się punkt startowy paralotniarzy;

 

Bike Park Kasina, znajdujący się na terenie stacji narciarskiej Kasina Ski & Bike Park, to największy park rowerowy w Polsce!;

 

Wakacyjne kursy pociągiem Retro to fantastyczna przygoda!

Niezapomniana przejażdżka historyczną trasą z Kasiny Wielkiej – uznawanej za jedną z najpiękniej i najwyżej położonych stacji kolejowych w Polsce do Chabówki. 

 

To doskonałe miejsce zarówno dla przedsiębiorców jak i tych, którym zależy na błogim relaksie w ciszy, pośród beskidzkich krajobrazów, czy tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

 

Chętnie opowiem o innych atutach tej nieruchomości telefonicznie lub podczas osobistej prezentacji.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura Apex Koncept w Mszanie Dolnej przy ulicy Starowiejskiej 4C. Tel. 798370312

Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pokaż mniej

bottom of page