top of page

Działka Przemysłowa w Dołędze

Powierzchnia działki

13 100  m2

Cena 

 4 900 000 zł

Powierzchnia zabudowy

2 041m2

*OKAZJA DLA INWESTORÓW

Inwestycja we własny kawałek ziemi to obecnie jeden z najpewniejszych sposobów zabezpieczenia posiadanego kapitału pod wpływem inflacji.

 

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Dołęga gm. Szczurowa, tuż przy jeziorze o łącznej powierzchni działki 1,31ha!

 

Jest to teren przemysłowy, jeden z niewielu w tej okolicy.

 

Świetna oferta zarówno dla osób z pomysłem na biznes jak i dla pasywnego inwestora w nieruchomości, gdyż można czerpać zyski z wynajmu w wysokości co najmniej 35 tys. zł miesięcznie.

 

Działka o nr 802/15 zabudowana jest:

-budynkiem mieszkalnym oraz biurowym o powierzchni zabudowy 551 m2 

-budynkiem hali przemysłowej o pow. zabud. 555 m2

-budynkiem hali przemysłowej o pow. zabud. 837m2

-budynkiem portierni  o pow. zabud. 21 m2

Budynki mogą być wykorzystywane do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej, zarówno produkcyjnej, usługowej jak i handlowej. Wystarczy Twój pomysł.

 

Działka jest w pełni uzbrojona, znajduje się na niej woda miejska , gaz, prąd (również 160 v), szambo, inst. telefoniczna a w pobliżu przebiega światłowód.

 

To właśnie w tutaj, nad tym jeziorem planowana była budowa przepięknego “Pojezierza Tarnowskiego" - projekt kompleksu rekreacyjno - turystycznego. Zakładał on przekształcenie terenów pogórniczych akwenów poeksploatacyjnych i ich otoczenia w markowy region turystyczny. Gmina prawdopodobnie wróci do niego w najbliższym czasie. Realizacja projektu umożliwi rozwój o nowe sektory usług. Uatrakcyjnienie terenów nad zbiornikami o ciągi komunikacyjne, przestrzenie publiczne czy komercyjne obiekty wielofunkcyjne pociągnie za sobą zapotrzebowanie na usługi uzupełniające np. bazy noclegowe, przystanie żeglarskie itd., które będą mogły być realizowane w dalszej perspektywie.

 

W sąsiedztwie znajduje się zabudowa magazynowa i tereny niezagospodarowane.

 

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Szczurowa nieruchomość położona jest w części na terenie oznaczonym MU, UTL dla obiektów o funkcjach: MU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej, UTL – inwestycji perspektywicznych

Poniżej link do studium:

https://administracja.gison.pl/mpzp-public/szczurowa/uchwaly/U_2021_248_XXX_studium_tekst_kierunki.pdf

Brak planu zagospodarowanie przestrzennego.

 

Doskonała inwestycja z gwarancją zwrotu poniesionych nakładów. Potencjał ogromny (!), zachęcam do kontaktu i zapoznania się z nieruchomością.Tel. 798 370 312 

bottom of page