top of page

Działka Rolna
W Podobinie

Wielkość działki

4 700 m2

Cena

197 400zł

Cena za m2

42 m2

*SPRZEDANA

Jeśli już dzisiaj chciałbyś spełnić swoje marzenie o domu wśród górskich wniesień i lasów - zadzwoń i umów się na prezentację działki w przepięknej lokalizacji!
W ofercie 47 arowa, widokowa działka rolna, o numerze ewidencyjnym 683, w miejscowości Podobin, w powiecie limanowskim, w gminie Niedźwiedź. Wieś słynie z pięknych krajobrazów. Są tu fantastyczne warunki do uprawiania lotniarstwa – szczyty Witowa i Potaczkowej (749 m n.p.m.), skąd widać wspaniałą panoramę Tatr i Gorców oraz Beskidu Wyspowego.
Z działki rozpościera się uroczy widok na okoliczne pola, wzgórza oraz nieliczne zabudowania. Okolica obfituje również w tereny leśne, co stanowi gratkę dla pasjonatów wędrówek pieszych, jak i rowerowych. Lasy te cieszą się również zainteresowaniem wśród miłośników zbierania grzybów. 
Sama działka leży przy drodze gminnej na bardzo nasłonecznionym terenie o lekkim nachyleniu w stronę południową. Wokół piękny krajobraz przyrodniczy, cicha spokojna okolica idealna dla osób ceniących sobie bliskość natury.
W planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem R/k - Tereny rolne o szczególnych wartościach krajobrazowych stoków i wierzchowin eksponowanych widokowo. Dopuszczona realizacja nowej zabudowy zagrodowej. 

 

Nie zwlekaj, zadzwoń tel. 798 370 312! Skontaktuj się z nami w celu umówienia prezentacji lub uzyskania większej ilości informacji.

 

Zapraszamy również do naszego biura Apex Koncept w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej 4C.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele bardzo atrakcyjnych ofert.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

bottom of page