top of page

Widokowa Działka 
W Mszanie Dolnej

Wielkość działki

4 400 m2

Cena

347 600zł

Cena za m2

79 m2

Apex Koncept Nieruchomości pragnie zaprezentować na sprzedaż dużą - 44 arowa, widokową działkę (nr ew. 10235) pod miastem z możliwością zabudowy. To prawdziwy klejnot ukryty pomiędzy rosnącymi wokół drzewami, tuż nad szumiącym potokiem. Miejsce niezwykle urokliwe, pełne słońca z dostępem do drogi oraz do mediów znajdujących się na pobliskich działkach. 

 

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Mszana Dolna (Słomka), zaledwie kilka minut od centrum miasta co gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich usług publicznych - banków, urzędów, szkół, placówek kulturalnych, sportowych i handlowych, jak również znakomite połączenie komunikacyjne z Krakowem czy Zakopanem. 

 

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem RP - tereny rolne z dopuszczalną zabudową zagrodową oraz ZL - tereny lasów, natomiast w Studium Uwarunkowań Przestrzennych działka oznaczona jest symbolem ML - tereny zabudowy letniskowej. 

 

Piękne górskie widoki, lasy, czyste powietrze, niewielka odległość od miasta a przede wszystkim prywatność to tylko nieliczne zalety tego miejsca!

Nieruchomość może stać się dla kogoś szansą na wybudowanie domu marzeń, jak również być rewelacyjną inwestycją na przyszłość. Niezwykle popularne domki z bali, idealnie wpiszą się w klimat i krajobraz tego miejsca. 

 

Chętnie opowiem o innych atutach tej nieruchomości telefonicznie lub podczas osobistej prezentacji.

 

Nie znalazłeś niczego dla siebie?

Nie przejmuj się, w ofercie mamy inne nieruchomości – skontaktuj się z nami, a wspólnie coś wybierzemy.

 

Zapraszam do kontaktu i rezerwacji.

Anna Kamińska

Tel – 798370312

Nasze biuro znajduje się w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej 4C

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

 

Przy zakupie tej nieruchomości może obowiązywać prowizja. Więcej szczegółów w biurze.

bottom of page