top of page

Hala Produkcyjno - Magazynowo -Biurowa

Powierzchnia całkowita

712  m2

Powierzchnia biura

140 m2

Cena 

 2 900 000 zł

Stan wykończenia

deweloperski

Na sprzedaż hala produkcyjno - magazynowa z pomieszczeniami biurowymi i zapleczem socjalnym, na działce z placem manewrowym i miejscami parkingowymi. 

Jest to świetna oferta dla inwestora, który ceni sobie swój czas, jakość wykonania oraz szuka hali w bardzo dobrej lokalizacji.

Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnym miejscu w Mszanie Górnej, w województwie małopolskim, przy drodze wojewódzkiej 968, pomiędzy Krakowem i Zakopanem (10 min od Zakopianki S7). Dużym atutem jest zaprojektowany wjazd na drogę wojewódzką w obu kierunkach.  

Działka o powierzchni 23 ary w MPZP oznaczona symbolem PU  (teren produkcyjno - usługowy), na której znajdują się trzy budynki ułożone wzdłuż siebie (najwyższy, średni i najniższy) o łącznej powierzchni użytkowej 712 m2. Właściciel dzierżawi dodatkowo 3 ary sąsiedniej działki. Istnieje możliwość dokupienia lub dzierżawy znacznie większego obszaru działki przyległej. 

Jet to nowoczesny budynek powstały w roku 2020 wykonany w konstrukcji murowanej (część biurowa) oraz stalowej (część magazynowa), z miejscami parkingowymi oraz placem manewrowym.

Ławy i stopy fundamentowe żelbetowe, posadzka przemysłowa betonowa, ściany części biurowej wybudowane z pustaka ceramicznego gr 25cm, dach dwuspadowy, z izolacją z wełny mineralnej w konstrukcji stalowej. Stolarka okienna aluminiowa. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ogrzewanie CO z piecem gazowym co gwarantuje niskie koszty eksploatacji, w hali produkcyjnej nagrzewnice przemysłowe. 

 

Na działce znajdują się media: gaz, prąd, studnia głębinowa, szambo. Istnieje również projekt stacji transformatorowej. 

Obiekt ten wyposażony jest w mroźnię/chłodnię i spełnia warunki wymagane do produkcji i przechowywania chłodzonych oraz mrożonych wyrobów garmażeryjnych jak pierogi, kanapki, dania gotowe, warzywa i owoce.

Dzięki zastosowaniu płyt izolacyjnych warstwowych o grubości 250mm z rdzeniem z pianki poliuretanowej uzyskano bardzo wysoki poziom izolacji termicznej, jak również odporności ogniowej.

Budynek składa się z trzech funkcjonalnie połączonych budynków- budynku biurowego ok. 140 m2 oraz dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 570 m2:

 

A. Budynek z częścią biurowo – socjalną wraz z pomieszczeniami pomocniczymi, dwukondygnacyjny. Oprócz biura i recepcji znajdują się również pomieszczenia takie jak szatnie, toalety, kotłownia itp. 

Na poddaszu miejsce przeznaczone na archiwum oraz dwa pomieszczenia biurowe.

 

B. Hale produkcyjno- magazynowe jednokondygnacyjne, wysokość hal 7,40 i -5,90m, 

do których prowadzą dwa wjazdy przez bramy segmentowe, podnoszone automatycznie.

*Istnieje możliwość wynajmu hali. Szczegóły do uzgodnienia.

 

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji bezpośrednio z właścicielem. Podana cena jest ceną netto i podlega negocjacjom.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz zdjęć, jak również obejrzenia nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

bottom of page