top of page

Lokal Do Wynajęcia W Mszanie Dolnej Centrum

Powierzchnia

258 m2

Stan wykończenia

deweloperski

Cena za metr kwadratowy

30 zł (7 700 zł)

Piętro

Drugie

Prowadzisz działalność powiązaną z wykończeniem, urządzaniem, projektowaniem lub dekoracją wnętrz? Potrzebujesz lokalu w bardzo dobrej lokalizacji? – zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą trzech lokali o różnych wielkościach.

 

Do wynajęcia lokale w stanie deweloperskim o powierzchni 83,60 m2, 114,05 m2, 258 m2  mieszczą się w nowoczesnym, niedawno powstałym centrum remontowo-budowlano-wykończeniowym, na pierwszym i drugim piętrze przy ulicy Starowiejskiej 4E, w ścisłym centrum Mszany Dolnej. 

Na parterze znajduje się sklep meblowy oraz hydrauliczny, a na piętrze sklep elektryczny. Piętra skomunikowane są z parterem nowoczesną windą panoramiczną. 

 

Bardzo dobra lokalizacja o wysokim natężeniu ruchu, w centrum nowoczesnej infrastruktury, jest niesamowitym atutem. 

Przy budynku znajduje się skład materiałów budowlanych. W pobliżu znajduje się kilka galerii handlowych, restauracji, oraz wiele innych punktów usługowych. Są one potencjalnym źródłem nowych klientów firmy, która podejmie działalność w lokalu.

 

Budynek posiada przestronne, jasne lokale z wieloma przeszkleniami. Istnieje możliwość wykończenia wnętrz według własnych potrzeb, w dowolnej aranżacji, a nawet podziału na mniejsze lokale. 

Obiekt usytuowany jest na bardzo dużej, ogrodzonej działce tworzącej multum miejsc parkingowych do dyspozycji klientów oraz pracowników. Nieruchomość ta wyróżnia się nowoczesną architekturą, co podkreśla prestiż tego miejsca. Użyte materiały to najwyższej jakości surowce oraz elementy architektoniczne. Spójność takiej koncepcji - to efekt przemyślanego projektu wizualno-funkcjonalnego.

Lokal pierwsze piętro, dwa pomieszczenia łącznie 83,60 m2, cena za m2 to 40 zł

 

Lokal drugie piętro, trzy pomieszczenia łącznie 114,05 m2, cena za m2 to 30 zł

 

Lokal drugie piętro, jedno pomieszczenie łącznie 258 m2, cena za m2 to 30 zł

 

Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

 

Nie zwlekaj, to ostatnie lokale w tym miejscu! Skontaktuj się z nami w celu umówienia prezentacji lub uzyskania większej ilości informacji.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

bottom of page