top of page

Lokal Do Wynajęcia W Centrum Mszany Dolnej

Powierzchnia

72 m2

Stan wykończenia

deweloperski

Cena za metr kwadratowy

39 zł (2 800 zł)

Piętro

Drugie

Lokal do wynajęcia niewątpliwie w najlepszej lokalizacji Mszany Dolnej. Dostępny od zaraz. 

Lokal o powierzchni ok. 71.90 m2 położony jest na drugim piętrze apartamentowca przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum miasta. Składa się on z trzech głównych, jasnych pomieszczeń (34,22 m2, 12,65 m2 i 10,60 m2, każde z nich posiada duże przeszklenia), gustownie urządzonej łazienki, korytarza, garderoby oraz zaplecza socjalnego. Największe pomieszczenie zdobi dekoracyjna ściana. Na życzenie Najemcy w w tym pomieszczeniu istnieje możliwość montażu drzwi przesuwnych, oddzielających go od korytarza. Lokal jest wykończony z dbałością o każdy szczegół.

Doskonale zlokalizowany, dokładnie w miejscu największego natężenia ruchu pieszego i samochodowego, w ekskluzywnym budynku wielorodzinnym - Apartamenty Centrum. Nieruchomość ta jest idealnym miejscem pod biuro, gabinet specjalistyczny, szkołę językową i wiele innych działalności.

W lokalu znajduje się wentylacja, ogrzewanie podłogowe gazowe. W budynku znajduje się przeszklona winda, w okół budynku mnóstwo miejsc parkingowych z możliwością wykupu. W pobliżu dworzec autobusowy, restauracje, centrum handlowe...

Na parterze budynku znajdują się sklepy, a na pierwszym i drugim piętrze już funkcjonujące biura, salony kosmetyczne itp.

Cena wynajmu lokalu to 39zł/m2 brutto (właściciel nie jest VATowcem) plus media wg. zużycia.
Kaucja: 2 miesięczny czynsz najmu (do negocjacji).

Zachęcam do kontaktu w sprawie szczegółów oferty i do oglądania nieruchomości. 

bottom of page