top of page

Mieszkanie do wynajęcia
w Mszanie Dolnej

Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

 

 

Apex Koncept ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowy, w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania apartament w doskonałej lokalizacji - ul. Starowiejska, w samym centrum miasta. Usytuowany jest on na pierwszym piętrze wielorodzinnego, ekskluzywnego budynku Apartamenty Centrum. 

Na powierzchnię apartamentu składają się: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pięknie wykończona łazienka z prysznicem, przedpokój z dużą pojemną szafą. Wnętrze zostało wykończone w nowoczesnym stylu z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Całość utrzymana w klasycznych, ponadczasowych barwach. Kuchnia wyposażona jest w piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę oraz lodówkę.

 

Apartamenty Centrum to wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym mieści się 35 mieszkań. Na parterze usytuowane są lokale usługowe. Apartamentowiec Centrum jest pięknym i starannie wykończonym budynkiem z windą. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich usług publicznych, urzędów, placówek edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i handlowych. Okolica jest bardzo przyjazna, w pobliżu dużo terenów zielonych sprzyjających wypoczynkowi i rekreacji. To po prostu idealne miejsce do mieszkania oraz pewna inwestycja.

 

 

Cena 1500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (250 PLN)  + media według zużycia.  

 


Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! 

bottom of page