top of page

Mieszkanie - Wynajem Krótkoterminowy
w Mszanie Dolnej

Wielkość 

65 m2

Minimum 2 dni

Cena za dzień

346 zł

Liczba pokoi

   3

Minimalny okres wynajmu: 2 dni

Apartament Apex 1 to komfortowo i przytulnie urządzony trzypokojowy apartament znajdujący się niewątpliwie w najlepszej lokalizacji w Mszanie Dolnej. Położony jest przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum miasta. Usytuowany jest on na czwartym piętrze wielorodzinnego, ekskluzywnego budynku Apartamenty Centrum. 

Wnętrze zostało wykończone w nowoczesnym stylu. Całość utrzymana w klasycznych, ponadczasowych barwach. W sypialni znajduje się wygodne, podwójne łóżko, dodatkowe miejsce dla 2 dwóch osób znajdzie się na rozkładanej sofie w salonie. Pokój obok z dużym biurkiem to idealne miejsce spełniające funkcję biura. Kuchnia wyposażona jest w piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę oraz lodówkę. 

 

Apartamentowiec Centrum jest pięknym i starannie wykończonym budynkiem z windą. W pobliżu znajduje się dworzec autobusowy, restauracje, centrum handlowe, Żabka (czynna od 6-23 7 dni w tygodniu), oraz  dużo terenów zielonych sprzyjających wypoczynkowi i rekreacji.

 

Apex Koncept dokłada wszelkich starań, aby wynajmowany apartament spełniał oczekiwania Gości.

 

Miejscowość Mszana Dolna, oprócz przepięknych górskich widoków ma świetne usytuowanie, od Krakowa dzieli ją 50 km, a od  Zakopanego 60 km. Do Zakopianki to zaledwie 10 minut.


Gorąco polecam i zachęcam do wynajęcia!

bottom of page